Postup

Výstavba domu na kľúč

1. Úvodné stretnutie

Dohodneme si nezáväzné stretnutie, kde sa porozprávame o tom, aká je predstava o vašom novom vysnívanom dome. Spoločne sa pozrieme na možnosti, ktoré máte a nájdeme to správne riešenie.

Našim klientom pomáhame aj s financovaním! Ak ste sa rozhodli, že výstavbu nového domu budete financovať cez hypotekárny úver, vypracujeme vám ponuky tuzemských bánk a vyberiem tú najvýhodnejšiu a najlepšiu variantu. Pri hypotékach spolupracujeme s maklérskou spoločnosťou, ktorá má dlhodobé a bohaté skúsenosti so sprostredkovaním tohto typu úveru.

2. Obhliadka pozemku

Na základe požiadaviek z úvodného stretnutia vyberieme a vypracujeme podklady možných realizácií. Je pre nás nesmierne dôležité sa presvedčiť o tom, že stavba bude na vašom pozemku realizovateľná a preto si musíme určiť koordinačnú situáciu výstavby. Následne je už len na vás, ktorý z predložených a vhodných projektov výstavby si vyberiete.

3. Stavebné povolenie

Stavebné povolenie si buď zaistite sami alebo si túto službu objednáte u nás. Radi pomôžeme. Vybavíme všetky potrebné dokumenty a obeháme úrady. Prinesieme Vám papiere na podpis a môžeme sa do realizácie projektu pustiť.

4. Začatie stavby na kľúč

Po tom, ako si vyberiete svoj vysnívaný dom, po vybavení hypotekárneho úveru a stavebného povolenia sa konečne môžeme pustiť do výstavby. Vytýčime stavbu na pozemku a zahájime prvé práce na vašom projekte.

5. Informácie o priebehu stavby

O celom priebehu stavby ste neustále informovaný. K stavbe máte, samozrejme, neustále prístup a akékoľvek otázky vám zodpovie náš stavbyvedúci. Projekt je rozdelený do niekoľkých etáp a klientom preto odporúčame, aby si stavbu prišli pozrieť vždy po dokončení určitej fázy. Upozorňujeme, že vstup na pozemok je na vlastné riziko.

6. Odovzdanie stavby a kolaudácia

Po zhotovení stavby vám odovzdáme kľúče od nového domova. Okrem kľúču odovzdáme všetky doklady potrebné na kolaudáciu. Tú si buď vyriešite sami alebo ju zaistíme za vás. Stavby odovzdávame formou preberacieho protokolu. Následne sa môžete nasťahovať a užívať si atmosféru vášho nového domova.